کاربردهای میکروسمنت

میکروسمنت را می توان در طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت ها اجرا کرد. انتخاب نوع مناسب میکروسمنت به عوامل مختلفی از جمله کاربرد مورد نظر، ویژگی های سطح زیرین و بودجه شما بستگی دارد. این پوشش را می توان در فضاهای داخلی مانند کف، دیوار، سقف و پلکان و همچنین در فضاهای خارجی مانند نمای ساختمان، محوطه سازی و استخرها استفاده کرد.

میکروسمنت دارای مزایای بسیار زیادی است. ضد آب و ضد رطوبت، مقاوم در برابر خراش و ضربه، ضد لغزش، قابل شستشو با آب و صابون و قابل استفاده در سطوح افقی و عمودی که این متریال را برای استفاده در مکان هایی مانند مجتمع های تجاری و اداری، طراحی داخلی و انواع رستوران ها مناسب می کند.

کاربردهای میکروسمنت 1

فهرست مطالب

 • انواع کاربردهای میکروسمنت در طراحی داخلی و خارجی
 • مکان های متداول برای استفاده از میکروسمنت
 • انواع پوشش های میکروسمنت
Production of Microcement

انواع کاربردهای میکروسمنت در طراحی داخلی و خارجی

در ادامه به برخی از انواع کاربردهای میکروسمنت اشاره می کنیم:

 • میکروسمنت کف

میکروسمنت می تواند برای پوشش کف در فضاهای داخلی و خارجی استفاده شود. این پوشش برای مکان هایی که در معرض ترافیک زیاد هستند، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در کف می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت دیوار

میکروسمنت می تواند برای پوشش دیوار در فضاهای داخلی و خارجی استفاده شود. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و مدرن در فضا، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در دیوار می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت سقف

میکروسمنت می تواند برای پوشش سقف در فضاهای داخلی استفاده شود. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و خاص در فضا، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در سقف می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت بین کابینتی

میکروسمنت بین کابینتی یک پوشش بادوام و زیبا است که می تواند به راحتی تمیز شود. این پوشش همچنین ضد آب و ضد رطوبت است که برای آشپزخانه گزینه مناسبی است.

 • میکروسمنت تی وی وال

میکروسمنت تی وی وال یکی دیگر از کاربردهای محبوب میکروسمنت است. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و خاص در فضای نشیمن، گزینه مناسبی است. میکروسمنت تی وی وال می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت پلکان

میکروسمنت می تواند برای پوشش پلکان در فضاهای داخلی و خارجی استفاده شود. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و بادوام در پلکان، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در پلکان می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت نمای ساختمان

میکروسمنت می تواند برای پوشش نمای ساختمان در فضاهای خارجی استفاده شود. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و مدرن در ساختمان، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در نمای ساختمان می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت محوطه سازی

میکروسمنت می تواند برای پوشش کف، دیوار و سقف در محوطه سازی استفاده شود. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و مدرن در فضای بیرونی، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در محوطه سازی می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

 • میکروسمنت استخرها و سونا

میکروسمنت می تواند برای پوشش کف و دیوار استخرها و سونا استفاده شود. این پوشش برای ایجاد جلوه ای زیبا و بادوام در استخرها و سونا، گزینه مناسبی است. میکروسمنت در استخرها و سونا می تواند به شکل یکدست، طرح دار یا حتی سه بعدی اجرا شود.

علاوه بر کاربردهای ذکر شده، میکروسمنت را می توان در کاربردهای دیگری مانند کفپوش های صنعتی، روکش های دکوراتیو، تابلوها و مجسمه ها نیز استفاده کرد.

Common places to use Microcement

مکان های متداول برای استفاده از میکروسمنت

میکروسمنت یک پوشش با دوام و زیبا است که می تواند در طیف وسیعی از کاربردها استفاده شود. این پوشش گزینه مناسبی برای مکان هایی است که در معرض ترافیک زیاد هستند. این پوشش را می توان در داخل و خارج ساختمان، بر روی سطوح افقی و عمودی استفاده کرد. برخی از مهم ترین مکان ها برای اجرای میکروسمنت عبارتند از:

Office Microcement

میکروسمنت اداری

میکروسمنت در طراحی داخلی اداری نیز کاربردهای مختلفی دارد. برخی از کاربردهای رایج میکروسمنت در طراحی داخلی اداری عبارتند از کفپوش، دیوار، سقف، میز کار، پارکت، کابینت و دیوارهای جداکننده یا پارتیشن ها…

کاربردهای میکروسمنت 2
کاربردهای میکروسمنت 3
Microcement commercial complex

میکروسمنت مجتمع تجاری

در مجموع، میکروسمنت یک پوشش مدرن و زیبا است که می تواند در فضاهای تجاری جلوه ای خاص و منحصر به فرد ایجاد کند. این پوشش دارای مزایای زیادی است که آن را به گزینه ای مناسب برای طراحی داخلی مجتمع تجاری تبدیل می کند.

Restaurant Microcement

میکروسمنت رستوران و هتل

استفاده از میکروسمنت برای انواع رستوران ها دارای مزایای بسیاری از جمله بهره گیری از یک پوشش با کیفیت و جذاب، ایجاد فضایی شیک و دلنشین، ایجاد فضایی تمیز و بهداشتی به دلیل راحتی در تمیز کردن آن است که این ویژگی باعث می شود که میکروسمنت گزینه مناسبی برای فضای رستوران باشد که نیاز به نظافت و نگهداری زیادی دارند.

کاربردهای میکروسمنت 4